Haber

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse basın mensuplarıyla buluştu

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse basın mensuplarıyla buluştu.

Köse, Çamlık Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen etkinlikte yaptıkları çalışmalar ve yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ülkenin AK Parti ile reşit olduğunu ve Yozgat’ın da bundan faydalandığını belirten Köse, “Başta Cumhurbaşkanım olmak üzere emeği geçenlerden Allah razı olsun. 5 yıllık süreçte özellikle Ulu Cami çevresi başta olmak üzere. Millet Bahçesi, konaklar, park ve bahçeler, yol çalışmalarımız, “İş ve yaşam merkezi, gençlik merkezi ve şefkat evi projelerini üstlendik. Özellikle kimsenin cesaret edemediği, hiçbir belediye başkanının üstlenmek istemediği altyapı projesini başlattık. Bu proje şehrimiz için hem zorunlu hem de sorumluluk gerektiren bir çalışmadır.” dedi.

Tüm belediye başkan adaylarına başarılar dileyen Köse, şunları söyledi:

“Her siyasi partinin seçim sürecinde gösterdiği aday rakibimiz değil kardeşimizdir. Elbette siyasi rakibimiz ama onlar da dostumuz, dostumuz. Bu süreci en keyifli şekilde tamamlayacağız. İncitmeden, incitmeden, ülkesi için, milleti için, devleti için, milleti için de ‘ben de’ diyecekler.” “Ben de varım diyerek bu yarışa katıldılar. İnşallah örgüt olarak halkımızın desteği ve desteğiyle bu süreci hep birlikte tamamlayacağız. AK Partimiz ve Cumhurbaşkanımız mutlu tarafta olacaktır. İnşallah” Mutlu olan ve kazananlar bizim halkımız olacaktır.”

AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş da, Başkan Köse’nin ilk döneminde güzel çalışmalar yaptığını, ustalık dönemi olan ikinci döneminde ise daha iyi hizmetler vereceğini kaydetti.

nurhak-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu