Haber

Başkan Erdoğan mı, Mansur Yavaş mı? 26 ili kapsayan anketin sonucu bomba.

Son olarak ASAL Araştırma Şirketi, 14-24 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında İstanbul, Tekirdağ, Balıkesir, İzmir, Aydın, Manisa, Bursa, Kocaeli, Ankara, Konya, Antalya, Adana, Hatay, Kırıkkale, Kayseri, Zonguldak, Kastamonu , Samsun, Trabzon. araştırmasının sonuçlarını Erzurum, Ağrı, Malatya, Van, Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin’in de aralarında bulunduğu 26 ilde yayınladı.

ERDOĞAN MI MANSUR YAVAŞ MI?

Telefon sistemi üzerinden 2 bin 520 kişiyle yapılan araştırmada vatandaşlara “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan ve Mansur Yavaş son turu kazansa oyunuzu kime verirsiniz?” sorusu soruldu. Soru da soruldu. Cevap verenlerin yüzde 51,5’i Erdoğan, yüzde 48,5’i Mansur Yavaş cevabını verdi.

ERDOĞAN MI, EKREM İMAMOĞLU mu?

Son tipte Recep Tayyip Erdoğan ve Ekrem İmamoğlu bırakıldığında Erdoğan diyenlerin oranı yüzde 53,3, İmamoğlu diyenlerin oranı ise yüzde 46,7 oldu.

ERDOĞAN MI KILIÇDAROĞLU MU?

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu’nun görüşmesi durumunda Erdoğan diyenlerin oranı yüzde 54,4 olurken, Kılıçdaroğlu’nu tercih edenlerin oranı yüzde 45,6 oldu.

sile-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu