Haber

Tokat Valisi Hatipoğlu gazetecilerle bir araya geldi

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Hatipoğlu, bir restoranda düzenlenen etkinlikte kentte görev yapan basın mensuplarını tebrik ederek başarı dileklerini iletti.

Basının iletişim dünyasının en güçlü organlarının ortasında yer aldığını belirten Hatipoğlu, “10 Ocak tarihinin iki anlamı var. Birincisi Çalışan Gazeteciler Günü, ikincisi Yöneticiler Günü. İkisinin bir arada olması ayrı bir güzellik. Bu vesileyle tüm gazetecilerimizin gününü kutluyorum.” dedim.

Basının kendi ayakları üzerinde durarak, haberleri objektif ve tarafsız bir şekilde kamuoyuna yansıtmasını devlet ve toplum için çok değerli bir sigorta misyonu olarak gördüğünü vurgulayan Hatipoğlu, “Çünkü objektif ve tarafsız habercilik toplumumuzu aynı zamanda geleceğe de taşıyacaktır. Bu anlamda gazetecilerimize büyük görev düşüyor. Birincisi “olaylar hakkında kamuoyunu aydınlatmak, ikincisi ise deyim yerindeyse kamuoyunu kontrol altına almak. Bu noktalar son derece önemlidir. Sonuçta biz yöneticiler olarak sadece önümüze çıkan konuları görebiliriz.” ifadelerini kullandı.

haber-ilkadim.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu