Yaşam

Hyundai ve Disney’den Oscar için Beklenmedik Ortaklık

Sinema dünyasının en prestijli ödülleri. Oscar Ödülleri 95’incisi, bu Pazar’ı Pazartesi’ye bağlayan gece ABD’nin Los Angeles kentinde saat 03:00’te yapılacak. Birçok kategoriden onlarca film, oyuncu, yönetmen ve daha fazlası törende büyük ikonik ödül için yarışacak. 95. Akademi Ödülleri ülkemizde 6 Şubat’ta meydana gelen depremler nedeniyle yayınlanamayacak.

Elbette her yıl olduğu gibi bu yıl da ödüllerin yanı sıra reklam, konser gibi etkinlikler de olacak. Araba devi şimdi hyundai Oscar’da boy göstereceğini de bir reklamla duyurdu. Bu reklamda ikonik Disney karakterleri yer alacak.

Reklam, Mickey Mouse gibi karakterleri göstererek izleyicileri Disney dünyasına götürecek.

Ödül töreninde Hyundai Motor America 1 dakikalık reklam yayınlayacak. Reklamın en dikkat çekici yanı ise pek çoğumuzun bildiği Disney karakterlerine yer verecek olması. bunların ortasında Alice Harikalar Diyarında, Miki Fare, AladdinPinokyo’nun ünlü “gibi yapımlardan karakterler var. Bir Yıldız Dilediğinde” müziğinin de yer aldığı reklamın, Hyundai ve Disney’in gruplarının katılımıyla oluşturulduğunu da ekleyelim.

Hyundai yöneticilerinden Angela Zepeda, reklamla ilgili şunları söyledi. Seyirciyle çok duygusal bir şekilde bağlantı kurmak istiyoruz.”Reklamı müşterilerini ne kadar önemsediklerini göstermek için yaptıklarını belirtti.

Bu reklam, araba devinin Disney’in 100. yıl dönümünü kutluyor. özel sponsor olduğu için gelir. İki şirket daha önce Tucson modelinin tanıtımı için ortaklıklar kurmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu