Teknoloji

EA, Yeni Skate Oyununa Ganimet Kutularının Dahil Edileceğini Söyledi

 
Electronic Arts ve geliştirici Full Circle tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan kaykay oyun serisinin yeni oyunu Skate için yeni bilgiler ortaya çıktı. Son test sırasında oyunu oynayan testçiler, tartışmalı ganimet kutusu sistemi hakkında Insider Gaming ile çeşitli detayları paylaştı.
 
Skate oynamak ücretsiz olacak
 
 
 
Skate serisinin yeni oyunu oynamak ücretsiz bir yapıya sahip olacak. Bu nedenle takımlar elbette oyunda gelir elde etmenin yollarını arayacaktır. Bu yol da ganimet kutusu sisteminden geçecek. Şu anda Skate’te ganimet kutuları açmanın tek yolu, görevleri tamamlayarak elde edilen ‘Yıldızlar’ adlı bir para birimini kullanmaktır. Meydan okuma ne kadar zorsa, o kadar çok Yıldız alabiliriz.
 
Daha önce sızdırılan bilgilerde Yıldız takası için ‘Taps’ adı verilen başka bir oyun içi para birimini de kullanabileceğimiz belirtilmişti. Ancak son oyun test döneminde böyle bir seçenek mevcut değildi. Ganimet kutuları şu anda 2 ve 3 Yıldız arasında fiyatlandırılmıştır. 3 yıldızlı ganimet kutuları, oyuncuların en çok istediği öğeleri içerecek. Öğelerin ortasında kaykay çıkartmaları, giysiler, konut mobilyaları ve daha fazlası olacak.
 
Öte yandan her kupa kutusunda içinde ne olduğunu görebileceğimiz beş farklı eşya olacak. Bu beş eşyadan sadece birini alabiliyoruz. Peki sizler bu ganimet kutusu sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

haber-ladik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu